İbrahim Saraçoğlu Basur İçin Patlıcan Kürü
23 Şubat 2017
mayasil-nedir
Basur Bitkisel Tedavi Yöntemleri
10 Nisan 2017

Patlıcan Sapı Basur

Uzman Desteği Alın

Patlıcan Sapı Basur

Patlıcan sapı basur, İbrahim Saraçoğlu hemoroid patlıcan kürü, hemoroid bitkisel tedavisi İbrahim Saraçoğlu. Patlıcan sapı basur kürü.

Patlıcan sapı basur tedavi kürü hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Bu makale İbrahim Saraçoğlu’nun basur hastalarına tavsiyesi olan patlıcan kürü hakkında yazılmıştır. Makalenin devamında İbrahim Saraçoğlu’nun basur bitkisel tedavisi için diğer tavsiyeleri yer almaktadır.

İbrahim Saraçoğlu Basur Tedavisi Tavsiyeleri

”Tamamen bitkisel ve hiçbir yan etkisi olmayan bu tarif sayesinde. Vücudunuza kimyevî bir madde girmeden ve basur hastalığınız ilerlemeden kolayca kurtulabileceksiniz. Genellikle oturarak çalışan ve kilolu insanlarda sıklıkla görülen hemoroid kabızlık sorunu, olarak belirti vermeye başlar. Hastalık ilerleyen evrelerinde ağrı, kaşıntı yanma ve kanama şeklinde ortaya çıkar. İbrahim saraçoğlu hemoroid hastalığı için geliştirmiş oldu bu bitkisel bir tedavi yöntemi herkesin evinde rahatlıkla uygulayabileceği türden bir yöntemdir.

İbrahim Saraçoğlu Patlıcan Kürü

Hazırlanışı : Patlıcan kürü hazırlamak için patlıcanın yeşil sapına ihtiyacınız olacaktır. 10 adet yeşil patlıcan sapını yıkamalı ve 10 bardak suyla beraber bir tencerede kaynatmalısınız. Bu işlemi aniden yapmamanız gerekir. Kısık ateşte yaklaşık yarım saat ateş üzerinde durması gerekir. Bu işlemden sonra sapları süzerek suyu ayırmanız gerekir. Suyu ayırdıktan sonra bir kaba koyarak dolaba koymalısınız. Dolaba koyduktan patlıcan kürünün oluşum aşaması tamamlanmış olacaktır. Böylece kürü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanımı : Patlıcan kürü sabah ve akşam öğünlerden önce kullanılır. Bir su bardağı kadar içmeniz yeterli olacaktır. Fakat kürün işe yaraması için kür kullandığınız süre boyunca bazı besin maddelerinden uzak durmanız gerekir. Bunlar acı biber, patlıcan, turşu ve sirke gibi maddelerdir. Bu besin maddelerini yemeyip kürü de aksatmadan kullanmanız halinde kısa süre içinde sonuç elde edebilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Basur için Dereotu Kürü

Bu bitkisel uygulama için size gerekli olan tek malzeme dereotu. Yapmanız gereken tek şey ise her öğünden önce aç karnına bir tutam dereotu çiğnemek. Bunu yaparken de yanında yutarken 2-3 su bardağı su tüketmek hepsi bu kadar. Oldukça kolay olan bu uygulama olan bu uygulama sayesinde vücudunuzda basurdan eser hiç kalmayacaktır.

İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Çoban Çantası Çayı

İbrahim Saraçoğlu hemoroid tedavisi için önerdiği dereotu dışında çobançantası çayının da kullanılmasını önermiştir. Basur tedavisi için oldukça olumlu sonuçlar almanızı sağlayacak olan çobançantası çayı tarifi ise şöyle. Bu çayı hazırlamak için 1 litre suyu kaynatın İçerisine bir tutam çobançantası otu koyun ve kısık ateşte 20 dakika kaynatın. Ilınmaya başladığında çayınızı süzün ve günde en fazla 2 ya da 4 fincan olacak şekilde tüketin. Basurun yanı sıra, adet kanamaları, kabızlık, burun kanaması gibi birçok hastalığa iyi geldiği bilinen bu çay. 30 gün boyunca kullanarak başta basur olmak üzere vücudunuzda sizi rahatsız eden çok hastalığın tedavisini kendi kendinize yapmış olacaksınız. Hazırlamış olduğunuz çoban çantası çayını ister içebilir istersinizde bir parça pamuğu bu çay ile ıslatıp hemoroitinizi silebilir. O bölgeye ılık bir şekilde koymanız iyileşmeniz açısından çok daha etkili olacaktır.

İbrahim Saraçoğlu Basur Kürü ve Çayı Kullanımı

İbrahim Saraçoğlu hemoroid hastalığının tedavisi için tavsiye ettiği bu bitkisel tedavi sayesinde vücudunuz hiçbir zarar görmeyecektir. Ülkemizin oldukça değerli profesör doktorlarından biri olan İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen dereotu kürü ve çobançantası çayı sayesinde. Hem basur hastalığından bitkisel yöntemler ile kurtulacak hem de hiç olmadığı kadar sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olabileceksiniz. Bu kür ve çayı 1 ay boyunca düzenli olarak devam etmeniz gerekmektedir. Ciddi bir sağlık sorunu olan basur hastalığından sağlıklı bir şekilde kurtulmanızı sağlayacaktır.”

Patlıcan Sapı Basur makalesinde yazılanlar sitemizde bilgi amaçlı yer almaktadır. Patlıcan Sapı Basur makalesi ”basuraneiyigelir gen tr ve saglikguncesi com” isimli sitelerden alınmıştır. Makaleden firmamız sorumlu değildir. Firmamızın İbrahim Saraçoğlu ile ticari bağı yoktur. Bizim basur tavsiyelerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.